Jesteśmy nieautoryzowanym serwisem samochodów marki SEAT. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w kompleksowym serwisowaniu aut.

SVAS AUTO BARTNIK to firma rodzinna, istnieje 20 lat, a dokładniej od 1992 roku. Z naprawą samochodów jesteśmy związani od połowy lat osiemdziesiątych. Zajmujemy się serwisowaniem, sprzedażą oraz obsługą samochodów wszystkich marek. Specjalizujemy się w serwisowaniu aut marki SEAT.
Postępujący rozwój motoryzacji w Polsce w pierwszej połowie lat 90-tych XX wieku ukształtował nasze zainteresowanie samochodami marki SEAT. Trudny był także dostęp do części zamiennych. Firmy sprzedające nowe samochody zajmowały się sprzedażą części do nowych aut i nowych modeli.

Klienci, którzy mieli w posiadaniu starsze modele SEAT-ów pozostali bez opieki na tym rynku. Podjęliśmy się zatem naprawy tej marki oraz organizowaniem części zamiennych, w szczególności używanych. Do dzisiaj opieramy się na częściach nowych i używanych z gwarancją.
W związku z przejęciem fabryk SEAT-a przez firmę VOLKSWAGEN naprawiamy także samochody marki VW, AUDI i SKODA.

Zgrany zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem dba codziennie o fachową, sprawną i kompleksową obsługę klienta, aby spełnić ich oczekiwania oraz zaspokoić potrzeby w ciągle zmieniającym się otoczeniu na rynku motoryzacyjnym.

Pracownicy w celu podnoszenia swoich kwalifikacji dokształcają swoje umiejętności na cyklicznych profesjonalnych szkoleniach organizowanych przez producentów części zamiennych.

Oferta: 
Mechanika
Wulkanizacja
Serwis klimatyzacji
elektronika